Vsakovací blok Ecobloc Inspect - tělo bloku 205 l

7 hodnocení
Značka: Graf

Vsakovací bloky společnosti GRAF. Umožňují čištění díky průchodnosti těla bloku. Jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu.

Množstevní slevy
21 - 60 ks 10 %
61 - 100 ks 15 %
101 - 150 ks 20 %
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2024
Kód: 402005
1 381 Kč 1 141 Kč bez DPH 1 381 Kč / 1 ks
Vsakovací blok Ecobloc Inspect - tělo bloku 205 l
7 hodnocení
Značka: Graf
4,4 7 hodnocení

ECOBLOC INSPECT - TĚLO BLOKU 205 L

EcoBloc Inspect - tělo bloku 205 l

Nejmodernější a nejprodávanjší vsakovací blok společnosti GRAF. Vyroben z kvalitního polypropylenu.

Vsakovací bloky jsou vyrobeny ze 100 % recyklovatelného polypropylenu. Jejich konstrukce zvládá při dodržení předepsaného krytí zeminou pojezd i 60 tunovými nákladními auty. Oproti štěrkovému zásypu stejného objemů získáváte díky bloku EcoBloc Inspect trojnásobný akumulační objem vody. Bloky je možno skládat do různých tvarů a objemů vsakovacího objektu.

Garantujeme životnost 50 let při dodržení podmínek instalce popsaných v návodu.

Tělo bloku je třeba doplnit podkladovou deskou a zakončeními dodávanými v páru. Pro jednu vrstvu bloků 205 l je třeba stejný počet podkladových desek jako bloků. Při instalaci do více vrtech potřebujete podkladové desky jen pro spodní vrstvu, další vrstvy bloků se již instalují bez podkladových desek. Tělo bloku má dva boky již z výroby a dva v průchozím směru je třeba dokoupit 1ks Zakončneí bloku pro Ecobloc Inspect (1 ks = 1pár). Při skládání většího objektu bloků tedy potřebujete počet ks Zakončneí bloku pro Ecobloc Inspect, aby byl roven počtu ks bloků na šířku objektu násobeného počtem vrstev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vsakovací bloky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 8 kg
Čistý objem: 195 l
Délka: 80 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 32 cm

Prezentační video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace. 

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení. 

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt vsakovací objekty v podobě tunelů a bloků, a vhodné příslušenství ke správné funkčnosti těchto objektů.