Věrnostní program a množstevní slevy na Vsakovačky.cz

Čím větší bude váš vsakovací objekt, tím menší budou vaše náklady! Využijte množstevní slevu na nákup nejprodávanějších vsakovacích bloků Ecobloc Inspect a Rainbloc Compact i vsakovacích tunelů Garantia 300 l a Garantia Twin 600 l, registrujte se a objevujte další výhody Silver a Gold členství.

Množstevní slevy

Pro všechny zákazníky je platná jednorázová množstevní sleva na nákup vsakovacích bloků a vsakovacích tunelů, a to:

  • od 21 do 60 kusů – 10 % sleva,
  • od 61 do 100 kusů – 15 % sleva,
  • od 101 kusů – 20 % sleva.

Věrnostní program

Po registraci se vám bude na účet ukládat celá historie objednávek – o svých nákupech na našich stránkách tak budete mít absolutní přehled kdykoli a odkudkoli. Současně vám registrace umožňuje vstup do Silver a Gold členství, které vám přinese další věrnostní slevy.

Silver členství

Při překročení částky 100 000 korun za nákup vsakovacích bloků a vsakovacích tunelů se vám automaticky k množstevní slevě přičte trvale sleva ve výši pět procent. Sleva na budoucí nákup vsakovacích bloků a vsakovacích tunelů tak může činit až 25 procent.

Gold členství

Při překročení částky 500 000 korun za nákup vsakovacích bloků a vsakovacích tunelů se vám automaticky k množstevní slevě i slevě za Silver členství přičte dodatečná sleva ve výši pět procent. Sleva na budoucí nákup vsakovacích bloků a vsakovacích tunelů tak může činit až 30 procent.