Geotextilie Geotextílie

Neohodnoceno
Značka: Graf

Filtrační geotextilie plošné hmotnosti 200 g / m2 pro vsakovací objekty.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2024
Kód: 369023
46 Kč 38 Kč bez DPH 46 Kč / 1 m2
Geotextilie Geotextílie
Neohodnoceno
Značka: Graf

Geotextílie pro obalení vsakovacích bloků a tunelů

Slouží k separaci vsakovacího objektu od okolního štěrku, aby se do vsakovacích modulů nedostávaly jemné částice a nezanášel se.

Pro vsakovací bloky doporučujeme obalení celého objektu ze všech stran včetně dna. Potřebnou plochu geotextilie spočítáte jako povrch kvádru zvětšený o 20% na přesahy dvoumetrových pásů.

Pro vsakovací tunely doporučujeme obalit geotextilií boky a strop tunelů. Potřebnou plochu geotextilie odhadujeme cca 4m2 na jeden tunel.

Geotextilii je vhodné použít i na vsakovací jímky.

Geotextilie se dodává v rolích 2m šíře. Proto je třeba ji objednávat v násobcích 2m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace. 

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení. 

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt vsakovací objekty v podobě tunelů a bloků, a vhodné příslušenství ke správné funkčnosti těchto objektů.