Doprava a platba

DOPRAVA

Při objednávce nad 12000 Kč je doprava zdarma!

OBJEDNÁVKA DO 12000 KČ

Dopravu zajistí náš dopravce nebo přepravní společnost TopTrans za jednorázový poplatek dle váhy zásilky, a to na Vámi zadanou doručovací adresu.

Zásilky do 5 kg: 99 Kč
Zásilky nad 5 kg: 350 Kč

OBJEDNÁVKA NAD 12000 KČ

Dopravu zajistí přepravní společnost Top Trans nebo přímo dodavatelská společnost (především u nadměrných zásilek). Zásilku doručíme přímo na Vaši adresu.

Cena: zdarma

 

 

PLATBA

 

PLATBA PŘEVODEM

Tradiční bankovní převod na základě vystavené zálohové faktury. Po připsání platby na náš účet se zboží připraví k expedici.

Cena: zdarma

ONLINE PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

platebni-brana-comgate-banky-cz

Cena: zdarma

PLATBA KARTOU ONLINE

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga

Cena: zdarma

ONLINE PLATBY

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty na provozovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr zboží je možný pouze po předchozí domluvě. Při osobním odběru je možné platit hotově nebo kartou přes terminál. V případě potřeby nás kontaktujte.